hledat
Potřebujete poradit? Volejte 603 430 176
kategorie

Produkty

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 25.60 Kč

Vybírat podle

Odkazy

Staré odrůdy - OvocStaré odrůdy - ovocná školka Bojkovicená školka Bojkovice se zaměřením na staré osvědčené odrůdy ovocných stromů a keřů, které lze pěstovat bez chěmického ošetření a to i v okrajových a oblastech a vyšších polohách. K dostání jsou jabloně, hrušně, třešně a slivoně na semenné podnoži, díky níž je lze pěstovat jako polokmen či vysokokmen, méně známé ovocné druhy dřevin jako jsou např. oskeruše, moruše, dřín, oskeruše ... , nové odolné druhy ovoce a vzácnější dřeviny Bílých Karpak jako jsou hrušeň polnička či klokoč. Školka hospodaří přírodě přátelskými tradičními  způsoby v oblasti Bílých Karpat (350 m n. m.). Je držitelem regionální ochranné známky "Tradice Bílých Karpat" podporující místní výrobky a řemesla. Vše je možné zakoupit osobně, ale i přes eshop. Více na www.stareodrudy.org

Outdoor a sportOutdoor a sport.cz Slavičín - prodejna/eshop s širokou nabídkou zboží ze světa outdooru a sportu. Přehledný a snadný výběr, velmi příznivé ceny, profesinální prodejci, kteří Vám rádi poradí. Naleznete zde vše pro pobyt v přírodě, volný čas i náročné sportovní aktivity - spacáky, stany, batohy, tašky, obuv, oblečení, in-line brusle, cyklistické a horolezecké vybavení ... více na outdoor-a-sport.cz

Ekolist.cz – internetový deník o životním prostředí a přírodě Ekolist.cz - internetový deník o životním prostředí, přírodě, ekologii, klimatu, energii, krajině, dopravě, cestování. Denně čerstvé zprávy, mnoho zajímavostí a souvislostí s ochranou životního prostředí a zdravým životním stylem. Vydává občanské sdružení Brontosauři ekocentrum Zelený klub.

 Vegall.cz - Doplňky stravy na bázi včelích produktů nejen pro ženy v období klimakteria.

Internetový magazín pro ty, co hledají (nejen) poznání. Články a pojednání o klimatických změnách, přírodě, civilizačních problémech, životním stylu, spiritualitě, apokryfy, záhady, příspěvky čtenářů a diskuzní fóra, internetové knihkupectví.

Přírodní a bio kosmetika Saloos, Topvet, Nobilis Tilia, Weleda, Lavera a další na Novakosmetika.cz

obchodhrace.cz-Internetový obchod hraček pro kluky a holky

pomuckyseniorum.cz - eshop se zdravotními a kompenzačními pomůckami pro domácí péči o seniory, dlouhodobě ležící pacienty nebo vozíčkáře. Nabízí široký sortiment zboží, které zkvalitní životní podmínky pacienta a ulehčí práci pečujícím osobám. Přináší osvědčené pomůcky pro rehabilitaci, antidekubitní matrace, tonometry, ochrany matrací, antidekubitní podložky, odsávačky, oxymetry, polohovací pomůcky, lůžkoviny pro domácí péči, pomocná madla, inhalátory a mnoho dalšího.